Stavanie LEGO každý deň (ENG)

Neohodnotené
Značka: Lego
€15,33
Skladom - odosielame ihneď (2 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Chcete dať nadšencovi LEGO darček, ale už má doma dostatok kociek a setov? Kúpte mu túto inšpiratívnu knihu!

Stavaj každý deň! je zbierka inšpiratívnych lekcií o tvorivosti a živote, ktoré sa vyučujú pomocou stavebnice LEGO®.

Hrsť kociek LEGO® môže zmeniť váš pohľad na svet. Môžu podnietiť vašu kreativitu, pomôcť vám riešiť problémy, sústrediť sa a nájsť svoj životný štýl. V knihe Stavaj každý deň majster modelár Alec Posta ukazuje čitateľom, ako sa stavaním dostať k riešeniu problémov - pomocou techník LEGO riešiť skutočné problémy.
Každá ilustrovaná kapitola plná lekcií o tvorivosti, perspektíve a pokroku skúma koncept LEGO, po ktorom nasleduje nápad na stavbu, ako tento nápad uplatniť v praxi. Výrazný typografický dizajn a témy a podnety na premýšľanie robia z knihy Stavanie LEGO® každý deň premyslený darček pre absolventov všetkých vekových kategórií alebo pre každého, kto potrebuje inšpiráciu v dôležitom okamihu. Čo by ste o sebe mohli zistiť, keby ste si každý deň sadli a niečo postavili?

MINI-TÉMY: Čitatelia sa môžu ponoriť do knihy a prečítať si všetkých 22 minikapitol na jedno posedenie.

IDEY V AKCII: Po každej inšpiratívnej téme nasleduje stavebný podnet alebo aktivita, ktorá motivuje čitateľov, aby naučené poznatky hneď uplatnili v praxi.

Lekcie v tejto knihe vychádzajú z konceptov stavania LEGO, ale dajú sa preniesť do všetkých oblastí života - či už píšete, kreslíte, staviate, hráte sa, súťažíte alebo sa snažíte dosiahnuť nejaký cieľ v škole, v práci alebo doma. Táto kniha je navrhnutá tak, aby pomohla čitateľom prekonať tvorivé výzvy všetkého druhu.

EXPRESÍVNY DIZAJN: Každá kapitola je vizuálnou lahôdkou s odvážnou typografiou, farbami a moderným poňatím ikonických kociek a minifigúrok LEGO. Ideálny darček pre absolventov, otcov a milovníkov LEGO všetkých vekových kategórií.

Späť do koša: Znovu objavte, čo môžete robiť s tehlami, ktoré už vlastníte. Každý deň si môžete niečo postaviť - nepotrebujete žiadne nové sady!

  • Jazyk .
  • Väzba: Pevná väzba
  • 96strán.
  • ISBN: 1797214136

Kniha je v angličtine.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: