LEGO Umenie minifigúrky (EN)

Neohodnotené
Značka: Lego
€29,30
Skladom - odosielame ihneď (3 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Minifigúrka LEGO® je jednou z najznámejších a najzbieranejších hračiek na svete. Za 40 rokov sa z jednoduchej žltej postavičky stala celosvetová popkultúrna ikona. Tento prelomový zväzok oslavuje pestrú históriu, vývoj dizajnu a trvalý vplyv jednej minifigúrky LEGO. Táto kniha plná pútavých rozhovorov a esejí, bohatých fotografií, infografiky a nikdy predtým nevidených vizuálnych materiálov z archívov LEGO a ďalších zdrojov je rozsiahlym vizuálnym prieskumom toho, prečo je minifigúrka dôležitá - ako obľúbená hračka aj ako jedinečná kultúrna ikona.

MUSÍŠ MAŤ: Táto kniha, ktorá je dokonalou oslavou minifigúrky LEGO, skúma minifigúrku z každého uhla pohľadu.

PRE VŠETKÝCH FANOUŠKOV LEGO: Táto kniha je ideálna pre všetkých fanúšikov LEGO, od vášnivých zberateľov a superfanúšikov, ktorí hľadajú nový, doteraz nepublikovaný obsah, až po všetkých, ktorí vyrastali s ikonickou minifigúrkou a chcú preskúmať históriu hračky, ktorú poznajú a milujú.

GLOBÁLNA IKONA: Minifigúrka LEGO očaruje svet už 40 rokov. Táto malá žltá figúrka, ktorá spája malých aj veľkých milovníkov LEGO, zachytáva radosť, ktorá je základom značky LEGO.

  • Jazyk .
  • Vpevnej väzbe.
  • 145strán.
  • ISBN: 1452182264

Kniha je v angličtine.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: