Yu-Gi-Oh! TCG - Phantom Nightmare - Tuckbox (EN)

Novinka
Neohodnotené
Značka: Konami
€10,78
Na sklade (7 ks)

Rozšírenie pre kartovú hru Yu-Gi-Oh! TCG - Phantom Nightmare - Tuckboxod od Konami v angličtine.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Tento kufrík obsahuje hru Yu-Gi-Oh! Tuckbox s 21 kartami (3 booster balíčky po 7 kartách).

Odhaľte desivé tajomstvá nových tém, nájdite úplne nové karty a spoznajte ďalšie nezabudnuteľné príšery!

Nezatvárajte oči - prízračná nočná mora číha hneď za rohom! Táto sada 100 nových kariet je plná ohromujúcich nových kariet, ktoré vám prinesú sny (a vašim súperom nočné mory...). Odhaľte desivé tajomstvá nových tém, nájdite úplne nové karty a spoznajte ďalšie nezabudnuteľné príšery! Nech sa otočíte na ktorúkoľvek stranu, pred vzrušujúcimi novými kartami Prízračnej nočnej mory neuniknete!

Yubel je späť! Yubel, priateľ a nepriateľ Jadena v hre Yu-Gi-Oh! GX, sa prvýkrát objavil v hre Phantom Darkness v roku 2008! Phantom Nightmare predstavuje nové príšery Effect, kúzla a pasce, ktoré vyzerajú povedome, ale odomykajú úplne novú Yubelovu stratégiu. Posilnite sa tromi pôvodnými formami Yubela alebo použite novú kartu Continuous Trap, ktorá vám umožní vyvolať novú "Yubel" Fusion príšeru s použitím súperových príšer ako Fusion materiálu!

Stormy Majespecters opäť vtrhnú do boja v hre Phantom Nightmare! Tieto dravé a odvážne kyvadlové príšery je ťažké zastaviť, pretože ich nemožno zamerať ani zničiť kartovými efektmi súpera. Pôvodne sa v Extra balíčku nenachádzali žiadne "Majespecter" príšery, ale v Phantom Nightmare nájdete dve: novú Xyz/Kyvnú príšeru 4. rangu a Link-2 Link príšeru. Tieto nové príšery sa postarajú o to, aby ste mali všetky potrebné príšery "Majespecter", kedykoľvek a kdekoľvek ich budete potrebovať!

Je čas oprášiť niektoré zo svojich starých Rituálnych príšer, pretože prichádza skvelý nový motív zameraný na Rituál, ktorý dokáže vyvolať niektoré staré obľúbené príšery priamo z vášho balíčka. Tieto nové karty môžete hrať ako samostatnú stratégiu alebo ich použiť na vylepšenie akejkoľvek stratégie, ktorá vyvoláva Rituálne príšery LIGHT Warrior a/alebo LIGHT Dragon!

Udalosti dávnej bitky sa odohrávajú znova a znova, keď úplne nová téma World Premiere Pyro rozžiari pole v hre Phantom Nightmare. Nezabudnite si vyzdvihnúť Maze of Millennia a zaobstarať si kópiu hry Bonfire, aby ste boli pripravení vyskúšať ju, keď sa Phantom Nightmare vo februári objaví na trhu!

Kompletná boosterová sada Phantom Nightmare obsahuje 100 nových kariet:
- 10 Secret Rares
- 14 Ultra Rares
- 26 Super Rares
- 50 Commons
- 24 z týchto kariet je k dispozícii aj ako Quarter-Century Secret Rares a 1 špeciálna karta je k dispozícii iba ako Quarter-Century Secret Rare!

Každý booster pack obsahuje 7 kariet:
- 1 foilová karta v každom balení
- 6 vzácnych kariet v každom balení

Karty sú v angličtine.

Dodatočné parametre

Kategória: Yu-Gi-Oh!
Záruka: 2 roky
Licence: Yu Gi Oh!
Výrobce: Konami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: