Warhammer 40,000 - minifigúrky - Dark Angels: Inner Circle Companions

Novinka
Neohodnotené
€38,83
Na sklade (1 ks)

Sada 3 detailných nenamaľovaných zberateľských minifigúrokWarhammer40,000 - Dark Angels: Inner Circle Companionsod spoločnostiGames Workshop.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Spoločníci Vnútorného kruhu sú jedni z najskúsenejších a najzlovestnejších bojovníkov v celej kapitule Temných anjelov. Šepká sa, že ich vyberá sám Lion El'Jonson a prichádzajú bez ohlásenia strážiť hrdinov Unforgiven alebo plniť tajné misie. Spoločníci sa oháňajú mečmi s dych berúcou zručnosťou, zahalení v dyme kadidla, a presekávajú si karmínovú cestu cez nepriateľov. Celý čas bojujú v tichu, až na zvuk brnenia a praskanie čepelí v mäse a kostiach.

Z tejto viacdielnej plastovej stavebnice si môžete zostaviť troch spoločníkov Vnútorného kruhu, tajné elitné jednotky na boj zblízka kapitoly Temní anjeli. Títo bojovníci ovládajú mocné meče spolu s ťažkými pištoľami, sú odetí v zdobenom silovom brnení a zahalení do maskovacích rúch. Každý z nich môže pózovať v dvoch rôznych pózach, takže jeden sa môže oháňať dymiacou kadidelnicou a druhý môže niesť prepracovanú štandardu zobrazujúcu Anjela temnoty. Súprava obsahuje aj tri holé hlavy a tri hlavy s prilbami, všetky so zlovestnými kapucňami, a výber fajčiacich alebo nefajčiacich kadidelníc pre batoh každého spoločníka.

Stavebnica obsahuje 68 plastových dielov, 3x okrúhle podstavce Citadel 32 mm a arch so samolepkami Temných anjelov. Tieto miniatúry sa dodávajú nenamaľované a vyžadujú montáž - odporúčame použiť lepidlo na plasty Citadel a farbu Citadel.

Dodatočné parametre

Kategória: Stolové hry
Záruka: 2 roky
Kategorie: Figurky
Licence: Warhammer
Výrobce: Games Workshop
Materiál: Plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: