Warcraft - kniha - Illidan

Neohodnotené
Značka: Fantom Print
€14,03
Skladom - odosielame ihneď (5 ks)

Illidan Stormrage je jednou z najmocnejších bytostí, aké kedy kráčali po zemi Azeroth. Je tiež jednou z najnepochopenejších. Pod plášťom legendy, za jeho tajomným poslaním, sa skrýva brilantná myseľ, ktorej machináciám rozumie len málokto - a ešte menej ľudí jej dôveruje. Illidanova spravodlivá vláda spravodlivosti a pomsty sa začala.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Illidan Stormrage je jednou z najmocnejších bytostí, aké kedy chodili po krajine Azeroth. Je tiež jednou z najnepochopenejších. Pod plášťom legendy, za jeho tajomným poslaním, sa skrýva brilantná myseľ, ktorej machináciám rozumie len málokto - a ešte menej ľudí jej dôveruje. Illidanova spravodlivá vláda spravodlivosti a pomsty sa začala.

Kedysi dávno sa čarodejník nočných elfov Illidan infiltroval do démonickej Plamennej légie, aby zabránil jej invázii na Azeroth. Namiesto toho, aby ho oslavovali ako hrdinu, jeho vlastná rasa o ňom začala pochybovať a označila ho za zradcu, keď zistila, že pravdepodobne pomáha démonom. Illidan desaťtisíc rokov hynul vo väzení - zneuctený a izolovaný. Na svoj osud však nikdy nezabudol.

Teraz sa Legia vrátila a existuje len jeden šampión, ktorý sa jej môže skutočne postaviť. Illidan, oslobodený z pút, sa pripravuje na konečnú konfrontáciu s démonmi v cudzom Outlande a zhromažďuje pod sebou armádu groteskných felských orkov, hadích nág, zákerných krvavých elfov a skazených lovcov démonov. Len on vie, aké hlboko skryté motívy vedú jeho ruku. Iba on chápe cenu, ktorú treba zaplatiť za zabitie nepriateľov celého stvorenia. Teraz, rovnako ako v minulosti, je však vystavený útokom zo strany tých, ktorí jeho plány považujú za snahu o získanie moci. Medzi nimi je aj jeho bývalý väzeň, nočný elf Maiev Shadowsong. Dozorkyňa Shadowsong a jej verní prenasledujú Zradcu do Outlandu, aby sa mu pomstili za jeho zločiny. Maiev si nedá pokoj, kým Illidan nebude v reťaziach... alebo v hrobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Herný merch
Záruka: 2 roky
Kategorie: Knihy
Licence: World of Wacraft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: