Pokémon TCG - Chilling Reign Booster Box

Neohodnotené
Značka: Konami
€284,24
Na sklade (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Nová sada Chilling Reign je tu! A vyzerá to naozaj mrazivo...

Využi výhody
Pokémonov z Mrazivých krajín, vrátane mocného Ľadového jazdca Calyrexa VMAX a Tieňového jazdca Calyrexa VMAX - plus galarijské formy Articuno, Zapdos a Moltres - v hre Sword & Shield - Chilling Reign!
Prízračné tiene, vyjúce snehové búrky a neľútostné bitky - rozšírte svoje stratégie a zbierku o nové schopnosti a nové možnosti. Pokračujte ďalej tvárou v tvár desivým nepriateľom a získajte úplné víťazstvo v krajine prízračného snehu s rozšírením Pokémon TCG: Sword & Shield - Chilling Reign!

Obsahuje viac ako 190 kariet vrátane 15 nových V Pokémonov, 8 nových VMAX Pokémonov
Toto je 6. vydanie novej generácie Meča a štítu, ktoré vychádza z videohry Pokémon Sword and Shield a predstavuje nám nové Pokémony 8. generácie a V a VMAX Pokémonov.

Nájdete tu nových Pokémonov V a VMAX, ktorých môžete zbierať alebo s nimi bojovať:

Celebi V, Blaziken V, Volcanion V, Ice Rider Calyrex V, Zeraora V, Galarian Articuno V, Shadow Rider Calyrex V, Galarian Zapdos V, Sandaconda V, Galarian Moltres V, Galarian Slowking V, Liepard V, Metagross V, Blissey V, Tornadus V. K dispozícii je aj poriadna dávka úplne nových a silných Pokémonov Celebi VMAX, Blaziken VMAX, Ice Rider Calyrex VMAX, Shadow Rider Calyrex VMAX, Sandaconda VMAX, Galarian Slowking VMAX, Metagross VMAX, Tornadus VMAX

Booster box obsahuje 36 booster balíčkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: