Paluba vyzývateľa 2021 - Dimir Rogues

Neohodnotené
Značka: WotC
€38,39
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Balíčky Challenger sú typy vopred zostavených balíčkov pre formát Standard. Sú to hotové turnajové balíčky, s ktorými môžete ako nováčik vyhrať FNM alebo miestny turnaj! Obsahujú tematický balíček na 60 kariet a 15 kariet do sideboardu.

Plížte sa a ničte! Nabite súperov hrob kartami, ktoré aktivujú schopnosti vašich zlodejov, a potom choďte súperovi priamo po krku pomocou mocných legendárnych bytostí!

Dimir Rogues je balíček, ktorý by sa dal opísať ako "veľa muziky za málo many". Lacné a rýchle bytosti, ktoré dokážu pracovať s množstvom kariet v súperovom cintoríne a synergiami, ktoré potom dokážu rýchlo zamotať súperovi hlavu. Efektívne karty ako Drown in the Loch sa dajú použiť takmer v každej fáze hry a dynamický boj zabezpečuje množstvo bytostí so schopnosťou okamžitého vstupu do hry vďaka schopnosti Flash. V manovej základni poteší kvarteto "scry lands". Sideboard je dobre vyvážený a vďaka väčšiemu počtu lacných zabíjaní si poradí s kontrolou prostredníctvom counterspell kariet a aggrom.

Podrobný zoznam balíčkov nájdete tu: https: //magic.wizards.com/en/articles/archive/feature/challenger-decks-2021-02-12

Dátum vydania Challenger Decks 2021 - 2. apríla 2021

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: