Memoarr

Neohodnotené
€12,74
Na sklade - Odosielame za 1-2 dni (>10 ks)

Rodinná kartová hra Memoarrr! pre 2-4 hráčov od Spielwiese v českom jazyku.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Pridaj sa k zvieratkám na pirátskej výprave za pokladom na opustenom ostrove s Memoarrr! Môžete sa spoľahnúť na svoju pamäť a trochu šťastia.

Memo....arrr! Opäť sa otočila nesprávna karta!

V kombinačnej hre Memoarrr! sa 2 až 4 hráči musia naučiť mať v hlave správne veci a nerozčuľovať sa, keď im šťastie nepraje. Len tak sa im podarí uniknúť z ostrova kapitána Zlatej rybky pred záplavou sopečnej lávy, najlepšie ešte s vreckami plnými mamonu.

Hráči budú postupne odhaľovať miesta, ktoré sú spojené buď obrázkom zvieraťa, alebo krajiny z predchádzajúceho ťahu. Ak niekto odhalí miesto, ktoré nemá nič spoločné s predchádzajúcim, vypadáva z kola. Posledný pirát v kole si potom vyberie jeden z cenných pokladov. Všetky odhalené miesta sa potom otočia a hra sa začne od začiatku.

Keďže pozície kariet sa počas hry nemenia, hráči budú mať k dispozícii čoraz viac informácií, ktoré im umožnia objavovať nové súvislosti. Niekedy sa však pri hľadaní pokladu oplatí spoľahnúť aj na trochu šťastia.

Pokročilejší hráči môžu hrať variant, v ktorom má každé zviera svoju vlastnú špeciálnu akciu, ktorá sa spustí po prepojení ich miest. Vďaka tomu je hra Memoarr! ešte vzrušujúcejšia a zábavnejšia.

Hra obsahuje:

40 veľkých kariet
Pravidlá hry v češtine a slovenčine

Počet hráčov: 2-4
Minimálny vek: 6+
Dĺžka hry: 10-20 minút

Hra je v českom jazyku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: