Marvel United - Enter the Spider-verse (CZ)

Neohodnotené
Značka: CMON
€26,65
Na sklade (3 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Na celom svete sa objavujú nové hrozby. Superzloduchovia rozsievajú rozpory, snažia sa uchopiť moc a zašliapnuť obyčajných ľudí do prachu. Bude mať svet nejakú nádej, ak sa ich sprisahaniu nepostavíme? Ale tam, kde povstávajú mocní zloduchovia, rodia sa udatní hrdinovia! V zúfalom boji za ochranu nevinných sa postavia proti celému svetu. Pokúsia sa zastaviť hrozby a postaviť sa zločincom raz a navždy.

Rozšírenie pre základnú hru Marvel: United, ktorú si môžete zakúpiť Tu.

Kým Veľké jablko spí, Zelený škriatok spriada plány. Jeho prisluhovači plánujú únosy a plienenie mesta. Goblin hľadá zdroje na zdokonalenie svojho tajného vzorca, ktorý mu pomôže zlepšiť jeho schopnosti! Ešte však nie je nič stratené. Spider-Verse sa otvoril dokorán a Spider-Man, Ghost-Spider a Miles Morales sú pripravení čeliť zelenému teroru! Musia si strážiť svoju tajnú identitu, pretože neohrození novinári vyrážajú do ulíc, aby informovali o ich hrdinských činoch počas tejto masívnej vlny zločinu.
Enter the Spider-Verse je rozšírenie hry Marvel United, ktoré pridáva troch nových pavúčích hrdinov, šialeného zloducha, nové lokality a nové herné výzvy. Pavúčí hrdinovia majú rýchle ruky a nohy a do hry prinášajú mocné schopnosti (spolu s veľkou zodpovednosťou). Zelený Goblin neustále pridáva hrozby na rôznych miestach New Yorku v snahe premôcť hrdinov a rozmliaždiť ich ako šváby!

Hra je v českom jazyku.