Marvel Champions - The Once and Future Kang Scenario Pack

Výpredaj
Neohodnotené
€23,97 –11 %
mc11en box500
€23,97 –11 % €21,13
Na sklade (4 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

“That’s the problem with heroes, really. Their only purpose in life is to thwart others. They make no plans, develop no strategies. They react instead of act. Without villains, heroes would stagnate. Without heroes, villains would be running the world. Heroes have morals. Villains have work ethic.”
   
–Kang, The Last Avengers Story

Pripravte sa, smrteľníci! V minulosti ťa testovali Green Goblin alebo Wrecking Crew a v kampani Rise of Red Skull si čelil Hydre. Nikdy ste však nečelili nepriateľovi s futuristickou technológiou, obrovským intelektom a schopnosťami meniť čas!

Scenario Pack The Once and Future Kang pre kartovú hru Marvel Champions obsahuje úplne nový herný scenár so šiestimi jedinečnými verziami tyranta Kanga, ktorý cestuje v čase! Čaká vás dobrodružstvo, v ktorom sa budete musieť rozdeliť v čase a priestore, aby ste zastavili Kanga! Teba a tvojich priateľov čakajú tri vzrušujúce modulárne stretnutia z minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Sada obsahuje celkom 73 kariet. Viac informácií o tomto balíku scenárov nájdete na stránke FFG.

Dodatočné parametre

Kategória: Marvel Champions
Záruka: 2 roky
Kategorie: Karty a plakáty
Licence: Marvel
Výrobce: Fantasy Flight Games

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: