Magic: the Gathering - Zendikar Rising Draft Booster Box

Neohodnotené
Značka: WotC
€132,93
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Krabica s 36 draftovými boostrami edície Zendikar Rising za zvýhodnenú cenu. 15kartové draftové boosterové balenie Zendikar Rising obsahuje vždy 10 bežných, 3 nezvyčajné, 1 vzácnu alebo mýtickú vzácnu kartu. Namiesto jednej obyčajnej karty môže booster pack obsahovať fóliovú kartu náhodnej vzácnosti. V niektorých prípadoch je možné kartu vidieť v boosteri aj vo vitrínovej alebo menej často bezokrajovej podobe.

Zendikar Rising je 85. sada pre Magic: the Gathering. Vracia sa na bohaté pláne Zendikaru, teraz bez škodlivých Eldraziov. Vrátime sa k tejto planine a s ňou spojeným dobrodružstvám, ktoré si hráči obľúbili v predchádzajúcich vydaniach prvej sady (Zendikar, Worldwake, Rise of the Eldrazi) alebo druhej sady (Battle for Zendikar, Oath of the Gatewatch). Táto sada je opäť založená na kvalitných kartách krajiny. Bude tiež obsahovať plnohodnotné základné zeme a karty Mythic Rare sa teraz budú v krabiciach objavovať častejšie (1 na 7,4 booster balenia oproti predchádzajúcim 1/8). Stretneme sa s mnohými nebezpečenstvami v starobylých runách, ktoré Eldrazi svojím šialenstvom zdevastovali, s miestnymi obyvateľmi, ktorí po ich besnení nedôverujú ostatným, a tiež s Roilom - nepredvídateľnými vlnami zmien na planinách. Jace aj Nissa sa vracajú z Planeswalkerov.

Každý draftovací booster pack bude navyše obsahovať 1 plnohodnotnú kartu základnej krajiny a 1 kartu dvojtvárnej krajiny náhodnej vzácnosti z tejto sady.

Dátum vydania Zendikar Rising - 25.9.2020

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: