Magic: the Gathering - Zendikar Rising Draft Booster (RU)

Výpredaj
Neohodnotené
Značka: WotC
€3,55 –16 %
zendikar rising russian booster2 5f576914ce664
€3,55 –16 % €2,96
Skladom - odosielame ihneď (>10 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

15kartové draftovacie booster sady Zendikar Rising, ktoré vždy obsahujú 10 obyčajných, 3 nezvyčajné, 1 vzácnu alebo mýtickú vzácnu kartu. Namiesto jednej spoločnej karty môže booster obsahovať fóliovú kartu náhodnej vzácnosti. V niektorých prípadoch je možné kartu vidieť v boosteri aj vo vitríne alebo menej často v bezokrajovej forme.

Zendikar Rising je 85. sada pre Magic: the Gathering. Vracia sa na bohaté pláne Zendikaru, teraz bez škodlivých Eldraziov. Vrátime sa k tejto planine a s ňou spojeným dobrodružstvám, ktoré si hráči obľúbili v predchádzajúcich vydaniach prvej sady (Zendikar, Worldwake, Rise of the Eldrazi) alebo druhej sady (Battle for Zendikar, Oath of the Gatewatch). Táto sada je opäť založená na kvalitných kartách krajiny. Bude tiež obsahovať plnohodnotné základné zeme a karty Mythic Rare sa teraz budú v krabiciach objavovať častejšie (1 na 7,4 booster balenia oproti predchádzajúcim 1/8). Stretneme sa s mnohými nebezpečenstvami v Prastarých runách, ktoré Eldrazi svojím šialenstvom zdevastovali, s miestnymi obyvateľmi, ktorí po ich besnení nedôverujú ostatným, ako aj s Roilom - nepredvídateľnými vlnami zmien na planinách. Jace aj Nissa sa vracajú z Planeswalkerov.

Každé balenie Zendikar Rising Booster Pack obsahuje 1 plne umeleckú základnú krajinu z novej kolekcie krajín Zendikar Rising a 1 dvojtvárnu kartu krajiny náhodnej vzácnosti.

Dátum vydania edície Zendikar Rising - 25. september 2020

Karty sú v ruštine.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: