Magic: the Gathering - War of the Spark Booster (Jap.)

Neohodnotené
Značka: WotC
€9,63
Skladom - odosielame ihneď (>10 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Na Planeswalkerov v tejto sade sa už nemusíte pozerať len na internete! Jediná a posledná dávka týchto vzácnych boostrov bude na sklade v Magic Games v pondelok 20. mája! Je dosť pravdepodobné, že posilňovače v krátkom čase zmiznú, preto neváhajte a objednajte si aj vy!

Sady boosterov War of the Spark s 15 kartami, ktoré vždy obsahujú základnú zem, 10 obyčajných, 3 neobyčajné a 1 vzácnu alebo mýtickú vzácnu kartu. Namiesto jednej spoločnej karty môže booster obsahovať fóliovú kartu náhodnej vzácnosti. Každý balíček obsahuje aj Planeswalkera náhodnej vzácnosti - Uncommon, Rare alebo Mythic - v jednom slote súčasne. Japonská War of the Spark môže obsahovať veľmi vzácnych Planeswalkerov s alternatívnymi obrázkami v boosteroch.

Edícia War of the Spark obsahuje celkovo 264 kariet a neoficiálne je treťou sadou zasadenou do sveta Ravnica, ktorý ovláda desať cechov. Príbeh sa odohráva v bitke medzi Gatewatch a Nicolom Bolasom. Tento boj sa postupne zmení na riadny boj s planeswalkermi. Mnoho mocných Planeswalkerov z rôznych realít sa spojí proti Bolasovi, ktorý sa vyhlásil za vládcu Ravnice a je nebezpečne blízko k dokončeniu kúzla, ktoré by mu udelilo božstvo. Dá sa Bolas zastaviť?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: