Magic: the Gathering - Modern Masters Booster

Neohodnotené
Značka: WotC
€31,16
Skladom - odosielame ihneď (>10 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Pre najvernejších a najnáročnejších zberateľov sme pravdepodobne zásobili niekoľko posledných Modern Masters Boosterov. Vychutnajte si prechádzku pôvodnou sadou Masters s nespočetnými reprintmi najsilnejších kariet, ktoré formát Modern ponúka. Chýba vám nejaký kúsok do zbierky, chcete skúsiť šťastie alebo len túžite po pocite, že ste si otvorili niečo pekné? Sada obsahuje figúrky ako Meč ohňa a ľadu, Temný dôverník, Kalich prázdnoty a zelené monštrum Tarmogoyf. Skvelé je, že cenné karty môžete nájsť aj na menej vzácnych miestach. To znamená veci ako Manamorphose, Path to Exile alebo na spoločnom slote Lava Spike či Street Wraith. Možností je nespočetne veľa.

Skvelý kúsok pre váš Chaos Draft, na vašu poličku alebo ako darček. Nech už sa s balíčkom rozhodnete hrať akokoľvek, originál Modern Masters vás nesklame.

Balenie Modern Masters Booster Pack obsahuje vždy 15 kariet - 10 obyčajných, 3 neobyčajné a 1 vzácnu alebo mýtickú vzácnu. Každé balenie obsahuje aj foilovú kartu náhodnej vzácnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: