Magic: the Gathering - Commander Legends Arm for Battle Commander Deck

Neohodnotené
Značka: WotC
€27,88
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Bielo-červenému balíčku Commander z edície Commander Legends velí generál Wyleth, Duša z ocele. Prvá verzia "lacnejších" balíčkov Commander z edície Zendikar Rising sa stretla s veľmi pozitívnym ohlasom hráčov aj recenzentov a príval nových zaujímavých balíčkov Commander na rok 2020 rozhodne nekončí. Tešiť sa môžete na dva balíky - biely a červený aggro Armed for Battle a modrý a zelený Reap the Tides. Obe balenia obsahujú novú kartu Legendary Foil General a 99 ďalších kariet pre formát Commander.

Zoznam kariet v tomto balíčku nájdete tu: https://magic.wizards.com/en/articles/archive/feature/commander-legends-commander-decklists-2020-11-05

Commander Legends je špeciálna edícia, prvá pre Wizards of the Coast. Kombinuje obľúbené reprinty a úplne nové karty, ktoré podporujú formát Commander spolu s klasickým formátom Limitované prostredie Draft. Edícia obsahuje draftovacie booster, zberateľské booster a opäť dva nové balíčky Commander podobné Zendikar's Rising. Bol ohlásený návrat veľmi populárnych legendárnych bytostí, ktoré sa hrajú naprieč celým spektrom súťažných aj rekreačných hráčov EDH, ktorí sa môžu tešiť na špeciálny nový proces foilovania a ukážkové varianty. Medzi novými kartami dominuje Commander "Black Lotus", 71 nových legendárnych bytostíale aj cyklus Očarenie dvora. Nová mechanika Encore sa vzťahuje na nelegendárne bytosti a umožňuje jednorazový návrat z hrobu na bojisko za jeden útok na všetkých súperov. Vracajú sa mechaniky Partner, Monarch a Kaskáda, zatiaľ čo zelených hráčov poteší dotlač karty Portál troch kráľovstiev - tri návštevy. V hre Commander Legends si každý nájde niečo pre seba. Prehľad niektorých kariet nájdete v našej galérii.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: