KeyForge: Secrets of the Crucible: Genesis - RPG

Neohodnotené
€49,14
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

V centre vesmíru sa nachádza Crucible, gigantický umelý svet vytvorený tajomnými Architektmi, ktorý je domovom nespočetných tvorov a kultúr. Neuveriteľne vyspelá technológia sa tu mieša s tajomnými silami a vytvára prostredie, ktoré sa nepodobá žiadnemu inému! Odhalenie tajomstiev tohto záhadného umelého sveta si bude vyžadovať všetky tvoje schopnosti - ale možná odmena je bezhraničná...

Preskúmajte tento svet neobmedzených možností v Secrets of the Crucible, novej príručke pre systém hrania rolí Genesys zasadený do sveta KeyForge!

Táto 272-stranová príručka vám umožní podnikať fantastické dobrodružstvá a odhaľovať mnohé zázraky a nebezpečenstvá Crucible. Čakajú na vás stratené civilizácie, tajomné sprisahania, bizarné prostredia, zmutované príšery a mnoho ďalšieho!

Secrets of the Crucible obsahuje nové možnosti tvorby postavy, unikátne zbrane a brnenia, nové schopnosti, ktoré sa točia okolo tajomného æmberu prenikajúceho svetom, bizarných protivníkov a nový nástroj na tvorbu dobrodružstiev, ktorý všetky tieto aspekty spája!

Kniha je v angličtine.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné kartové hry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: