Jeskyně a draci - RPG (CZ)

Neohodnotené
Značka: Mytago
€48,39
Na sklade (1 ks)

Jeskyně a draci vychádzajú z najpopulárnejšej fantasy hry na hrdinov - Dungeons and Dragons™, ktorú si obľúbili milióny hráčov na celom svete, ale v mnohom nadväzujú aj na tradíciu pôvodného Dračieho doupěte, prvej českej RPG hry.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

  • v krásnom grafickom kabáte s množstvom farebných ilustrácií
  • kompletne v češtine
  • plne kompatibilný s D&D 5. edícia

Obujte si túlavé topánky, z truhlice vytiahnite meč a oprášte knihu kúziel. Svet nekonečných dobrodružstiev máš na dosah ruky!

Jeskyně a draci vychádza z najobľúbenejšej fantasy hry na hranie na hrdinov - Dungeons and Dragons™, ktorú si obľúbili milióny hráčov po celom svete, ale v mnohom nadväzuje aj na tradíciu pôvodného Dračieho doupěte, prvej českej RPG hry.

Nejde len o preklad pravidiel 5E - je tu oveľa viac toho, čo originál 5E neposkytuje a neobsahuje, a to nájdete len v tejto príručke!

Srdcom hry Jeskyně a draci je rozprávanie príbehu. Spolu so svojimi priateľmi sa budete vydávať na dobrodružstvá, prostredníctvom svojich hrdinov budete hľadať poklady, čeliť nebezpečným nepriateľom, púšťať sa do odvážnych akcií alebo sa zúčastňovať spletitých dvorských intríg.

Na samotnú hru budete potrebovať sadu hracích kociek pozostávajúcu z k4, k6, k8, k10, k12 a k20. Ak ich doma nemáte, môžete si vybrať z našej širokej ponuky kociek.

Pevná väzba, 3 všité záložky, český jazyk, 558 strán, rozmery cca a4.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Záruka: 2 roky
Kategorie: Knihy
Licence: Dungeons & Dragons
Výrobce: Mytago

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: