Game of Thrones LCG - Strážci na zdi (CZ)

Výpredaj
Neohodnotené
€20,01 –19 %
7f1935d66be6872000263a343642f7dc
€20,01 –19 % €16,17
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Strážci na zdi je tretie veľké deluxe rozšírenie pre kartovú hru Hra o tróny. Toto rozšírenie sa zameriava predovšetkým na frakciu Nočná hliadka, ale obsahuje nové karty pre všetky herné frakcie, ako aj neutrálne karty, ktoré možno použiť na rozšírenie akéhokoľvek balíčka.

Zatiaľ čo mocné rody Západozemia bojujú o moc, muži Nočnej hliadky bdejú na Zdi, aby chránili Sedem kráľovstiev pred nebezpečenstvami, ktoré na nich číhajú. Po stáročia sa prísažní Nočnej hliadky vzdávali kráľovských hodností a titulov a obetovali svoje životy v službe ríši. Teraz, keď na severe hrozí nová hrozba, potrebuje ríša Hliadku viac než kedykoľvek predtým. Pridaj sa k silám Nočnej hliadky v ich snahe brániť Západozemie!

Rozšírenie Strážci na zdi sa zameriava na Nočnú hliadku a pridáva nové mocné postavy, udalosti, miesta, doplnky a plány na rozšírenie balíčkov Nočnej hliadky. Rozšírenie obsahuje aj nové karty pre každú z herných frakcií, ako aj množstvo neutrálnych kariet, ktoré možno použiť na rozšírenie akéhokoľvek balíčka.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

"Sľubujem svoj život a česť Nočnej hliadke pre túto noc a pre všetky nasledujúce noci." - Prísaha Nočnej hliadky

  • Hra o tróny: Kartová hra je hra plná intríg, politiky, zrady a vojny pre dvoch až štyroch hráčov na motívy svetoznámej ságy Georgea R. R. Martina Pieseň ľadu a ohňa. Rozšírenie Strážci na zdi sa zameriava na Nočnú hliadku a prináša nové silné postavy, udalosti, lokácie, doplnky a plány na vylepšenie balíčkov Nočnej hliadky. Rozšírenie obsahuje aj nové karty pre každú z herných frakcií, ako aj množstvo neutrálnych kariet, ktoré možno použiť na rozšírenie každého balíčka.
  • Rozmery balenia: 20 x 20 x 3,5 cm
  • Doba hrania: 2-3 hod.
  • Počet hráčov: 3-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: