Flesh and Blood - Tales of Aria Booster (1. vydanie)

Neohodnotené
€3,89
Skladom - odosielame ihneď (>10 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Strážcovia Isenloftu sa prebúdzajú z nekonečného zimného spánku. Strážcovia Sviečkovej krajiny si naostria tŕne, ktoré držia ukryté pod kvitnúcou vegetáciou. Proroci Volthavenu pozorujú budúcnosť, ktorú zobrazuje veľká polárna žiara.
Po storočiach krehkého mieru sa svet Rath opäť ocitol na pokraji vojny. Z prastarej džungle sa vynárajú divoké príšery, aby sa stretli s ušľachtilými bojovníkmi v čoraz krvavejších potýčkach. Vo svete plnom konfliktov musíte bojovať o svoju budúcnosť. Podľahneš machináciám iných, alebo si zvolíš vlastnú cestu? Chyť svoj meč a priprav sa na boj, pretože je jedno, či utečieš, vojna si ťa nájde.

Flesh and Blood je zberateľská fantasy kartová hra. V hre sa ujmete úlohy jedného z hrdinov a vašou úlohou je znížiť počet životov súpera na 0. Pomôžu vám v tom rôzne schopnosti, vybavenie a zbrane.

Tales of Aria je samostatná sada, ktorá predstavuje troch nových hrdinov s novými mechanikami. Krabica je určená na doplnenie zbierky, posilnenie balíka a konštruovanú hru (uzavretú a draftovanú).

Booster je z vysoko limitovanej prvej tlače sady Tales of Aria


- 238 nových kariet v sade
- 15 kariet + 1 žetón v každom boosteri

Karty sú v angličtine.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: