ESCAPE ROOM: úniková hra - 4 scenáre - CZ

Neohodnotené
€40,42
Skladom - odosielame ihneď (2 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Zažite vzrušenie a užite si rozlúštenie záhad v Escape Room z pohodlia domova!

Podobne ako v iných verziách Escape Room na celom svete ste "uväznení" a cieľom je nájsť kódy na únik do 60 minút. Kódy nájdete riešením hádaniek a rebusov.
Používajte svoj mozog! Tímová práca, dostatočná komunikácia, dobré nápady, kreativita, logika a zmysel pre detail sú tiež nevyhnutné!

Toto balenie obsahuje 4 vzrušujúce scenáre a každý scenár sa skladá z 3 častí. V každej časti musíte nájsť štyri správne kombinácie kľúčov zo šestnástich možných. Kľúče vložíte do dekodéra Chrono. Nájdite 3 správne kombinácie kľúčov do 60 minút a vyhrajte hru. Spoločne buď vyhráte, alebo prehráte...


Začnete otvorením obálky a prečítaním úvodného príbehu záhady. Vyriešenie záhady je samozrejmosťou. Okrem toho obálky obsahujú rôzne typy kódov, ktoré musíte rozlúštiť, aby ste odhalili správnu kombináciu kľúčov. Každý hráč si nájde svoj typ šifry, na ktorej môže okamžite začať pracovať. V každom kole sa na hracej ploche stretnete s novými prvkami. Môžete nájsť viac ako jednu stopu, ktorá vedie k vyriešeniu celej záhady. Ste pripravení na túto výzvu?

Obsah balenia:
- Chrono dekodér, dekodér nápovedy, 16 nápoved, 4x 8 kariet nápovedy, 4 rôzne scenáre: Útek z väzenia, Jadrová hrozba, Vírus a Aztécky chrám.
 
Odporúčaný vek - 16+
Čas hry - 60 minút
Počet hráčov - 3-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: