ESCAPE ROOM pre 2 hráčov - CZ

Neohodnotené
€17,04
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Zachovajte si chladnú hlavu v boji s časom!
 
Z pohodlia domova zažite vzrušenie z únikových hier v reálnom živote! V tejto nervy drásajúcej verzii obľúbenej hry Escape Room: úniková hra pre dvoch hráčov budete musieť spolupracovať, aby ste odhalili skryté stopy a použili ich na vyriešenie náročných hádaniek.
 
Je to neustály závod s časom, na ktorého dokončenie máte 60 minút. V tejto hre vyhrávate aj prehrávate spoločne. Jediný spôsob, ako uspieť, je spolupracovať. Ak ste ešte nikdy nevyskúšali únikové hry, pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok. Keď sa bavíte, 60 minút ubehne ako voda!

Scenár Väzenský ostrov: Konečne nastal čas. Zoberiete zapaľovač strážnika, ktorého ste práve premohli, a symbolicky podpálite svoj starostlivo pripravený plán úteku. Požiar spustí požiarny poplach. Cesta k slobode sa začína!

Scenár Inštitút: Vaša priateľka Diana vám poslala list z prísne stráženého psychiatrického ústavu, v ktorom vám oznámila, že sa na nej chystajú vykonať strašný zákrok - lobotómiu. Keď ho podstúpi, jej správanie sa navždy zmení. Rozhodnete sa ju teda zachrániť. Ale stihnete to včas?

Obsah balenia:
- Dekodér nápovedy, sprievodca jednotlivými scenármi, zoznamovacia hra: Únos, scenár 1: Väzenský ostrov, scenár 2: Ústav
 
Čas hry - 60 minút
Počet hráčov - 2
Odporúčaný vek - 16+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: