ESCAPE ROOM 2.: úniková hra - 4 scenáre - CZ

Neohodnotené
€40,09
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Pokračovanie obľúbenej únikovej hry - 4 nové scenáre
4 NOVÉ SCÉNÁRE PLNÉ NAPÄTIA

Dokážete zachovať chladnú hlavu v strese?
Zažite napätie a vychutnajte si odhaľovanie záhad v Escape Room z pohodlia domova. V tejto náročnej a záludnej hre musíte spolupracovať pri riešení hádaniek a hľadaní skrytých indícií. Je to neustály závod s časom, na ktorého dokončenie máte 60 minút. Chrono dekodér pri spustení počíta od 60 minút do 0. To pomáha dokresliť atmosféru a ponúka prístup k indíciám.

V tejto hre vyhrávate aj prehrávate spoločne. Každý hráč musí prispieť svojím dielom. Tímová práca je absolútne nevyhnutná na včasné vyriešenie všetkých hádaniek a rébusov. Ak ste ešte nikdy nehrali Escape Room, môžete sa tešiť na úplne nový zážitok.
Neuveríte, ako rýchlo môže v zápale boja uplynúť 60 minút.

Toto balenie obsahuje 4 napínavé scenáre a každý scenár sa skladá z 3 častí. V každej časti musíte nájsť štyri správne kombinácie kľúčov zo šestnástich možných. Kľúče vložíte do dekodéra Chrono. Nájdite 3 správne kombinácie kľúčov do 60 minút a vyhrajte hru. Spoločne buď vyhráte, alebo prehráte...

Začnete otvorením obálky a prečítaním úvodného príbehu záhady. Okrem toho obálky obsahujú rôzne typy kódov, ktoré musíte rozlúštiť, aby ste odhalili správnu kombináciu kľúčov. Každý hráč si nájde svoj typ šifry, na ktorej môže okamžite začať pracovať. V každom kole sa na hracej ploche stretnete s novými prvkami. Môžete nájsť viac ako jednu stopu, ktorá vedie k vyriešeniu celej záhady.

Ste pripravení na svoju najväčšiu výzvu?

Záhada vraždy - Hrom! Už pri letmom pohľade na miesto činu viete, že to bude náročné. Počas svojej kariéry ste vyriešili nespočetné množstvo vrážd a nič vás nemôže vyviesť z miery, ale toto je niečo úplne iné.

Vesmírna stanica - Prvé, čo uvidíte, keď sa preberiete, je prázdny pohľad mŕtveho astronauta s krvou v očiach...

Zubár - Váš zubár, doktor Sienski, vás zavolal na bežnú kontrolu. Po chvíli zvyčajného zdráhania sa nakoniec necháte presvedčiť, aby ste prišli do ordinácie a sadli si do jeho kresla. Namiesto bežného vyšetrenia vás však čaká maska na tvár a vy upadnete do bezvedomia.
 
Tajný agent (Operácia Zekestan) - Zekestan vyhlásil svoju suverenitu a pod hrozbou použitia ničivých zbraní drží celý svet na uzde. Tento agresívny postoj a hrozby sú dôvodom na zostavenie tajného tímu, ktorý má zneškodniť ich tajnú zbraň.
 
Obsah balenia:
  • Chrono dekodér
  • Dekodér nápovedy
  • 16 kľúčov
  • Karty s nápovedou 4 x 8
  • 4 rôzne scenáre (Záhada vraždy, Vesmírna stanica, Zubár a Tajný agent)

Čas hry - 60 minút
Vek - od 15 rokov
Počet hráčov - 3-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: