Dragon Shield Nest 500 - Magic Carpet (Grey / Black)

Neohodnotené
Značka: Dragon Shield
€33,54
Skladom - odosielame ihneď (5 ks)

Dragon Shield Magic Carpet je kombinácia krabice a podložky, ktorá poskytuje jednoduchý a elegantný spôsob, ako prepravovať svoju zbierku balíčkov a chrániť ju počas hrania.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Dragon Shield Magic Carpet je kombinácia krabice a podložky, ktorá poskytuje jednoduchý a elegantný spôsob, ako prepravovať svoju zbierku balíčkov a chrániť ju počas hrania. O elegantný vzhľad sa stará pevný a odolný vonkajší povrch "Dragon Skin". Interiér je "Duchesse satin".

Magic Carpet sa preto skladá z dvoch oddeliteľných častí, ktoré do seba dokonale zapadajú - z podkladu, ktorý tesne obopína masívny úložný box a udržiava vaše karty v bezpečí počas prepravy.

Magic Carpet ponúkame v niekoľkých farebných variantoch. Tento model pojme dohromady až 7 Standard Size Dragon Shield krabičiek na karty alebo 6 Dragon Shield Deck Shells. Bez krabičiek sa do nej zmestí viac ako 1000 neobalených kariet, viac ako 555 single sleeved kariet alebo viac ako 485 double sleeved kariet. Do Carpetu sa štandardne zmestia aj Dragon Shield Strongboxy, Four-compartment boxy alebo prídavná podložka. Je tiež ideálny pre Cube Draft, ktorý plánujete postaviť!

Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcom videu o produkte:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: