D&D Dungeon Scrawlers: Heroes of Undermountain - EN

Výpredaj
Neohodnotené
Značka: WizKids
€23,84 –15 %
x wiz87529
€23,84 –15 % €20,16
Skladom - odosielame ihneď (3 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

V hre Dungeons and Dragons: Dungeon Scrawlers: Heroes of Undermountain sa spolu s ďalšími dobrodruhmi vydáte do Undermountain, rozsiahleho podzemia dungeonov, ktoré vytvoril šialený mág Halaster Blackcloak. Pomocou značiek sleduj svoju cestu, porážaj príšery, vyvolávaj kúzla, spájaj fragmenty artefaktov a zbieraj trblietavé poklady! Hra končí, keď jeden z hráčov porazí mocného šéfa kobky, a vám zostáva len pár minút na to, aby ste nazbierali čo najviac koristi! Víťazom sa stáva hráč s najväčším počtom bodov po preskúmaní troch dungeonov!

Na začiatku každej hry si hráči vyberú jednu z piatich postáv, pričom každá z nich má tematickú schopnosť, ktorá im pomáha ľahšie zbierať jeden typ bodov na ceste bludiskom. Zvyčajne musia byť príšery alebo poklady úplne zakryté značkou, aby ich bolo možné zbierať. Tulákom však stačí dotknúť sa pokladu a barbarom stačí vyplniť hlavy príšer, aby ich porazili! Kým kúzlo môže vyvolať ktokoľvek, kto vytvorí zložitý obrazec, čarodejníkovi stačí nakresliť malý kruh!

Dungeon Scrawlers obsahuje 10 jedinečných bludísk s narastajúcou zložitosťou, ktoré postupne prinášajú nové výzvy. Patria medzi ne portály, zamknuté dvere, viacerí bossovia, časové limity a ďalšie! Vďaka viacerým cestám cez každé bludisko a viac ako 100 rôznym kombináciám 3 bludísk si nikdy nebudete musieť prestať čmárať!

- 20 obojstranných listov dungeonov (4 z každého z 10 rôznych dungeonov)
- 5 dielikov postáv
- 12 žetónov kľúčov
- 8 žetónov orbov
- 4 fixky
- 1 kniha pravidiel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: