Civilizace: Nový úsvit - Terra Incognita rozšíření - CZ

Neohodnotené
Značka: 2K
€45,73
Skladom - odosielame ihneď (3 ks)

"Pozorne sledujte minulosť, nespočetné zmeny vládnucich síl a budete schopní predvídať budúcnosť."
-Marcus Aurelius

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Sid Meier's Civilization: Nový úsvit preberá úspešnú sériu videohier a transformuje ju do strategickej stolovej hry. V tejto rýchlej a prístupnej adaptácii hráči vedú svoje národy v honbe za územím, technológiou a divmi sveta, ktoré menia hru.

Rozšírenie Terra Incognita

Je na vás, aby ste objavili úplne nový svet. Do boja vstupuje piaty hráč a desať nových civilizácií - vrátane Anglicka, Číny, Indonézie, Osmanov a Inkov. Či už vytvárate formu vlády, budujete špecializované oblasti svojej ríše, alebo sa vydávate do neznáma, toto je vaša šanca prekročiť hranice, zaujať miesto medzi najväčšími vodcami histórie a určiť smerovanie ľudských dejín!

Sid Meier's Civilization: Nový úsvit je strategická stolová hra, v ktorej sa dvaja až štyria hráči ocitnú v úlohe vodcov niektorých z najväčších civilizácií histórie. Počas hry sa budete snažiť rozšíriť svoje územie, získať nové technológie a vybudovať najväčšie zázraky ľudstva. Nakoniec sa jedna civilizácia vyvýši nad všetky ostatné a zanechá nezmazateľnú stopu v dejinách.

Zahrať jedno kolo je rovnako jednoduché ako vyložiť jednu kartu, ale vybrať správnu kartu z piatich dostupných je vecou premyslenej stratégie. Môžete posielať karavány, aby ste nadviazali diplomatické vzťahy so svojimi susedmi, alebo ich rozdrviť mocnou vojenskou silou. Môžete rozšíriť dosah svojej kultúry alebo vyskúšať vylepšené verzie vlastných kariet. Svoje úsilie môžete zamerať na zakladanie nových miest alebo budovanie mocných divov sveta. Vďaka náhodným výzvam a nádherne vytvorenej variabilnej mape nie sú žiadne dve hry rovnaké!

Vek: 14+
Počet hráčov: 2-4
Čas hry: 60 - 120 minút

Rozšírenie je v českom jazyku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: