Challenger Deck 2021 - Azorius Control

Neohodnotené
Značka: WotC
€36,37
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Balíčky Challenger sú typy vopred zostavených balíčkov pre formát Standard. Sú to hotové turnajové balíčky, s ktorými môžete ako nováčik vyhrať FNM alebo miestny turnaj! Obsahujú tematický balíček na 60 kariet a 15 kariet do sideboardu.

Získajte konkurenčný štart tým, že negujete súperove protičarovania zdrojov a zabíjate. A keď to budú najmenej čakať, dorazte ich lietajúcimi tvormi.

Azorius Control je, ako už názov napovedá, balíček v modrej a bielej farbe. Farby typické pre pomalý štýl hry, odpovede na hrozby súpera nie sú tomuto balíčku cudzie. Efekty "Wrath of God" ako Shatter the Sky alebo Doomskar môžu vyčistiť board od bytostí, Glass Casket, Banishing Light alebo The Birth of Melethis poskytujú dostatočnú ochranu na začiatku hry a protičarovania ako Neutralize alebo Negate poistia väčšie hrozby od súperov. V endgame je skvelý ťažko blokovateľný Archon of Sun's Grace, Dream Trawler alebo Emeria's Call. A na druhú a tretiu hru sú tu skvelé karty do sideboardu, ako napríklad dvojica Skyclave Apparation. V manabáze nájdete peknú sadu Chrámu osvietenia.

Podrobný zoznam balíčkov nájdete tu: https: //magic.wizards.com/en/articles/archive/feature/challenger-decks-2021-02-12

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: