Challenger Dece 2021 - Mono Red Aggro

Neohodnotené
Značka: WotC
€32,24
Na sklade (5 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Balíčky Challenger sú typy vopred zostavených balíčkov pre formát Standard. Sú to hotové turnajové balíčky, s ktorými môžete ako nováčik vyhrať FNM alebo miestny turnaj! Obsahujú tematický balíček na 60 kariet a 15 kariet do sideboardu.

Prevezmite iniciatívu a prežeňte súpera neustálym prúdom rýchlych a agresívnych bytostí. A ak toho ešte nemá dosť, červené spále sa postarajú o zvyšok.

Mono Red Aggro je súčasťou Magicu, odkedy je Magic súčasťou Magicu. Agresívny balíček, ktorý patrí k najrýchlejším, nebojí sa útočiť a slovo blok je preň často neslušné. Tento balíček vyniká množstvom lacných bytostí a bojových trikov, z ktorých súperom praskajú hlavy. Úlohou balíčka je skrátka zlikvidovať ho o 20 životov skôr, než sa tak stane. Dlhá hra nie je niečo, čo by červený balíček chcel hrať, ale keď na to príde, karty ako Anax, Embercleave alebo Roil Eruption do hlavy môžu spoľahlivo ukončiť hru v akejkoľvek fáze. Sideboard je vytvorený proti všetkým typom balíčkov. Súprava Redcap Melee si poradí s balíčkami Mirror, zatiaľ čo dvojica Roiling Vortex sa dá použiť proti balíčkom Lifegain a Control.

Podrobný zoznam balíčkov nájdete tu: https: //magic.wizards.com/en/articles/archive/feature/challenger-decks-2021-02-12

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: