Černé historky - Zločin a sex - CZ

Neohodnotené
€9,20
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Párty hra pre dospelých Černé historky: Zločin a sex pre 2 a viac hráčov od spoločnosti Moses v českom jazyku.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Séria Čierne príbehy je teraz obohatená o ďalší nový balíček, a to nie len tak hocijaký. Zločin a sex boli odjakživa pojmy, ktoré sa často spájajú, preto nie je prekvapením, že ide o ďalší titul z tejto obľúbenej série.

42 príbehov spaľujúcej vášne, 18 osudových afér, 9 oklamaných manželov a manželiek, dvaja transvestiti a jeden manželský podvodník: 50 tajomných príbehov týkajúcich sa najsmrteľnejšej roztržitosti na svete. Vydajte sa krok za krokom do srdca príbehov, a tým aj do hlbín ľudskej túžby - husia koža a napäté nervy zaručené.

Čierne príbehy sú tajomné, ponuré a spletité detektívne príbehy. Zároveň je to originálna stolová hra pre 2 a viac hráčov. Vyriešte hádanku! Celý príbeh pozná len jeden hráč. Všetci ostatní poznajú len časť príbehu a pomocou dobre položených otázok, dedukcií a dohadov sa snažia poskladať jednotlivé kúsky a zistiť, ako sa príbeh naozaj stal. Tieto niekedy strašidelné, ale vždy zábavné príbehy si rýchlo získajú vás aj vašich priateľov. Čierne príbehy by nemali chýbať na žiadnej párty!

Hra obsahuje:
50 čiernych príbehov
české a slovenské pravidlá hry

počet hráčov: 2 a viac
minimálny vek: 15+
dĺžka hry: 15 minút

Hra je v českom jazyku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: