Černé historky - Příběhy ze středověku - CZ

Neohodnotené
€9,25
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Spoločenská kartová hra Černé historky: Příběhy ze středověku pre 2 a viac hráčov od spoločnosti Moses v českom jazyku.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Čierne historky: Príbehy zo stredoveku sú ďalším z obľúbených balíkov zaujímavých a tajomných príbehov, v ktorom spolu s priateľmi rozlúštite 50 príbehov z tajomného stredoveku.

Množstvo zaujímavých dobrodružstiev, hrdinských výprav a rytierskej cti. Ale predovšetkým nervy drásajúce čarodejnícke procesy, zákerné mučiace nástroje, krutá šľachta a veľmi zlá hygiena - to bol temný stredovek, do ktorého vás tieto temné príbehy prenesú. Čiastočne vychádzajú zo skutočných historických udalostí, čiastočne zo stredovekého každodenného života a všetky sú rovnako spletité ako hľadanie Svätého grálu.

Čierne príbehy sú tajomné, ponuré a spletité detektívne príbehy. Je to tiež originálna stolová hra pre 2 a viac hráčov. Vyriešte hádanku! Celý príbeh pozná len jeden hráč. Všetci ostatní poznajú len časť príbehu a pomocou dobre položených otázok, dedukcií a dohadov sa snažia poskladať jednotlivé kúsky a zistiť, ako sa príbeh naozaj stal. Tieto niekedy strašidelné, ale vždy zábavné príbehy si rýchlo získajú vás aj vašich priateľov. Čierne príbehy by nemali chýbať na žiadnej párty!

Hra obsahuje:
50 čiernych príbehov
české a slovenské pravidlá hry

počet hráčov: 2 a viac
minimálny vek: 12+
dĺžka hry: 15 minút

Hra je v českom jazyku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: