Ankh: Gods of Egypt - EN

Výpredaj
Neohodnotené
Značka: CMON
€105,74
Skladom - odosielame ihneď (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

V dávnych dobách sa ľuďom pozdĺž mohutného Nílu darilo a ich bohom tiež. Stavajú pomníky, prinášajú obete a posilňujú sa. Toto rozdelenie moci však nemôže trvať večne. Ako jeden po druhom upadajú do zabudnutia alebo sa spájajú do nových bohov, vedú krvavú vojnu o vládu nad krajinou a zbožnosť ľudí. Do nového veku monoteizmu triumfálne vstúpi len jeden boh. Ktorý to bude?

Vžite sa do úlohy jedného z legendárnych egyptských bohov. Každý z nich má jedinečnú schopnosť, ktorá mení hru. Veďte svojich veriacich do epického konfliktu o nesmrteľnosť.

Ankh: Gods of Egypt je súťažná hra pre 2-5 hráčov, ktorá sa odohráva v starovekom mýtickom Egypte počas prechodu medzi polyteizmom a monoteizmom.

Každý hráč prevezme úlohu starovekého egyptského boha, ktorého úlohou je získať dostatok zbožnosťa, aby sa stal jediným bohom Egypta. Hráči získavajú zbožnosť za monumenty postavené na ich počesť a za konflikty s inými bohmi o nadvládu nad ríšou. To si vyžiada zhromažďovanie nasledovníkov, ich obetovanie pri stavbe monumentov alebo rozširovanie schopností Ankh. Postupom času však môžu byť monumenty pridelené iným bohom, mýtickí strážcovia sa dostanú do konfliktov, ťavie karavány prejdú oblasťami Egypta a dokonca sa dvaja bohovia môžu spojiť do novej božskej bytosti. Nakoniec však povstane len jeden (alebo dokonca žiadny) pravý egyptský boh!

Vek: 14+
Čas hry: 2-5
Počet hráčov: 90 min

Hra je v angličtine.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: