ESCAPE ROOM: úniková hra Rodinná edícia - 3 scenáre - CZ

BLACK FRIDAY
Neohodnotené
€42,29
Na sklade (1 ks)

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Únikové dobrodružstvo pre celú rodinu.
Podobne ako v iných verziách Escape Room na celom svete ste "uväznení" a cieľom je nájsť kódy na únik do 60 minút. Kódy nájdete riešením hádaniek a rébusov.

Používajte svoj mozog! Tímová práca, dostatočná komunikácia, dobré nápady, kreativita, logika a zmysel pre detail sú tiež nevyhnutné!

Tento balík obsahuje 3 napínavé scenáre, ktoré sú navzájom príbehovo prepojené. Každý scenár sa skladá z 3 častí. V každej časti musíte nájsť správnu kombináciu štyroch kľúčov zo 16 možných. Kľúče vložíte do dekodéra Chrono. Nájdite 3 správne kombinácie kľúčov do 60 minút a vyhrajte hru. Spoločne buď vyhráte, alebo prehráte...

Začnete otvorením obálky a prečítaním úvodného príbehu záhady. Vyriešenie záhady je samozrejmosťou. Okrem toho obálky obsahujú rôzne typy kódov, ktoré musíte rozlúštiť, aby ste odhalili správnu kombináciu indícií. Každý hráč si nájde svoj typ šifry, na ktorej môže okamžite začať pracovať.

V každom kole sa na hracej ploche stretnete s novými prvkami. Môžete nájsť viac ako jednu stopu, ktorá vám pomôže vyriešiť záhadu. Ste pripravení na túto výzvu?
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: