Doba kamenná - Stylově k cíli - CZ

Neohodnotené
€25,72
Na sklade - Odosielame za 1-2 dni (>10 ks)

Rozšírenie rodinnej stolovej hry Doba kamenná: Stylově k cíli pre 2-5 hráčov od spoločnosti Hansa im Glück v českom jazyku.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Doba kamenná: Stylově k cíli je rozšírenie pre strategickú hru Doba kamenná, ktoré posúva hráčov o krok ďalej na rebríčku vývoja. Dediny už nehľadajú len suroviny na stavbu chatrčí a potraviny na vlastnú obživu. Už teraz rozpoznáva hodnotu ornamentov a začína obchodovať!

Základné pravidlá rozšírenia Stylově k cíli zostávajú rovnaké ako v základnej hre. Vďaka tomu sa rozšírenie ľahko hrá. Nová hracia doska sa jednoducho umiestni na základnú hraciu dosku, obsahuje obchodníkovu chatrč a obchodnú oblasť, na ktorej možno uskutočňovať výmeny. Samozrejme, do hry vstupujú aj nové karty budov a civilizačné karty, ale najmä komponenty pre piateho hráča.

Ozdoby sú dôležitým prvkom v hre - bez ozdôb jednoducho neexistuje štýl, a teda ani víťazstvo v hre ;o) Ozdoby (prstene a zuby) budú hráči potrebovať na získanie niektorých budov a kariet. Ozdoby sa dajú použiť na pomerne výhodné obchody (dajú sa vymeniť za suroviny; okrem toho napríklad jeden prsteň predstavuje tri ozdoby). Okrem toho výhodnosť obchodu závisí od úrovne obchodných schopností hráča. Kým nenavštívi obchodníkovu chatrč, nemôže obchodovať. Po niekoľkých návštevách však môže prejsť z výmenného kurzu 2:1 na kurz 1:2, čo zvyšuje jeho kúpyschopnosť a určite bude trápiť jeho súperov.

Okrem hlavných vylepšení v podobe dekorácií a obchodu prináša rozšírenie Doba kamenná Stylově k cíli aj menšie vylepšenia, ktoré korešpondujú so základnou hrou. Za všetky spomeňme aspoň niektoré: rozšírenie obsahuje 18 kariet s novým symbolom kruhu - hráč tak môže nazbierať až deväť rôznych kultúrnych symbolov a získať tak 81 bodov v konečnom hodnotení.

Táto hra je len rozšírenie. Ak ju chcete hrať, musíte vlastniť základnú hru Doba kamenná.

Hra obsahuje:

Herný plán
Doska pre piateho hráča
10 drevených figúrok
3 čierne drevené kocky
4 malé kocky v 4 farbách
10 drevených zubov
5 drevených krúžkov
9 nových kariet budov
6 kariet zo starého rozšírenia
9 nových civilizačných kariet
5 bodovacích žetónov 100/200

Počet hráčov: 2-5
Minimálny vek: 10+
Dĺžka hry: 60-90 minút

Hra je v českom jazyku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: