Bystroočko - CZ/SK

Neohodnotené
€15,08
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Postrehová hra pre celú rodinu Bystroočko pre 2-6 hráčov od Blue Orange v českom a slovenskom jazyku.

Detailné informácie

Darčeky ku každej objednávke

Malé darčeky ku každej objednávke

Doprava zadarmo
Garancia doručenia

Doprava zdarma od 150 EUR

Online platby
Online platby

Platba kartou,
prevodom, dobierkou aj Bitcoinom

Podrobný popis

Hra Bystroočko je o troch veciach. Najprv musíte otočiť kartu s obrázkom, potom točíte kolesom tak rýchlo, ako len môžete, kým v okienku nenájdete zhodný obrázok, a takto sa snažíte vyhrať zbieraním uhádnutých kariet.

Roztočte ho a vyhrajte v hre Bystroočko! Každý hráč tu má obojstranné koleso, ktoré má na každej strane obrázky viditeľné cez tri otvory. Kolo prebieha tak, že sa otočí jedna z obrázkových kariet a každý sa snaží nájsť scénu na správnej strane svojho kolesa. Ten, kto ako prvý nájde rovnaký obrázok ako na karte, si ho ponechá ako bod. Keď sa takto otočí celý balíček osemnástich kariet, vyhráva ten, kto má pri sebe najviac kariet.

Hra Bystroočko obsahuje aj niekoľko herných variácií, z ktorých mnohé sú založené na tom, že v každom kole je určený vedúci hráč, ktorý dáva ostatným indície, ako napríklad "Tento predmet začína na D.", "Tento predmet sa rýmuje so sardelou." alebo "Táto vec nosí klobúk." Ostatní hráči sa potom snažia čo najrýchlejšie nájsť obrázok, ktorý zodpovedá nápovede. Kto ho nájde ako prvý, získava bod a stáva sa vedúcim hráčom v ďalšom kole.

Hra obsahuje:

6 obojstranných kôl
100 obrázkových kariet
Pravidlá hry v českom a slovenskom jazyku

Počet hráčov: 2-6
Minimálny vek: 6+
Dĺžka hry: 10 minút


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: